• Kontakt


Stowarzyszenie Sportowe
Klub Alpinistyczny Homohibernatus

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Sportowe Klub Alpinistyczny Homohibernatus z siedzibą w Warszawie ul Kowalczyka 16 m 817. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu dokonania zapisu na listę członków wspierających Klub Alpinistyczny Homohibernatus oraz pełnego korzystania z platformy homohibernatus.eu, w tym dokonywania zapisów na prowadzone przez Klub wydarzenia. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Informujemy, że Twoja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres homohibernatus@wp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy

 • ul. Toruńska 72/3

  03-226 Warszawa

 • email: homohibernatus@wp.pl

 • tel.: +48 508551234

   

Imię i Nazwisko:
Adres e-mail:
Numer telefonu:
Temat:
Wiadomość:

Aktualności

 • Wyprawa Aconcagua 01.2023
  Właśnie z sukcesem wróciliśmy z Aconcaguy a juz Na początku stycznia i w lutym w 2021r i w ruszamy do Ameryki Południowej do Argentyny. Tam w Andach bedziemy wspinac sie na najwyzszy ich szczyt - Aconcagua nalezącą do tzw Korony Ziemi czyli do najwyzszych szczytów kontynentów. Wchodzimy drogą Vacas, bardziej zieloną z trzy dniowym trekkingiem który pozwoli na lepszą aklimatyzację.
  Tegoroczna wyprawa jak co roku zakonczyła się sukcesem.

   

 • Wyprawa Australia, Tasmaniaa 2022

  Podczas naszej majowej i listopadowej wyprawy do Australii która startuje 3 listopada 2022 przedewszystkim wejdziemy w Górach Śnieżnych na Górę Kościuszki zaliczaną do Korony Ziemi. Odwiedzimy Melbourne, przejedziemy wybrzezem nad Morzem Tasmana gdzie w miejscowosci Eden bedziemy oglądać wieloryby, bedziemy podziwiać Uluru - Ayers Rock , jeden z najwiekszych monolitów świata. Nie przegapcie tej przygody.

 • Polish Everest Expedition 2022

  Everest Expedition 2022
  Bardzo dobre wieści z Himalajów z ubiegłego roku. 18 maja 2018r na szczycie Mount Everest 8848m.n.p.m. stanął Krzysztof Kukla. Piotr Śliwiński dzień pózniej 19 maja. Ponad to Nasi koledzy Łukasz Łagozny i Tomasz Krypel staneli na Dachu Świata 16 maja 2018r a Sylwester Twardowski 20 maja 2018. Wszyscy najważniejsze że są już bezpieczni na dole w Base Campie. Dawno nie było tylu sukcesów. Wszystkim serdecznie gratulujemy determinacji w dążeniu do celu ! 

  Nowych śmiałków zapraszamy na sezon 2022
  www.everest2018.pl

 • Wyprawy na Mont Blanc w 2022

  W sezonie 2020 odbyliśmy 4 wypraw na najwyższy szczyt Europy - Mont Blanc. Wchodziliśmy tradycyjnie klasyczną i najbardziej bezpieczną drogą zapewniającą jak największe prawdopodobieństwo sukcesu przez Dom du Guter. Zapraszamy na nadchodzący rok 2020.  Podczas wyprawy wymagamy od uczestnikow bardzo dobrej kondycji, reszty uczymy na miejscu ( obsluga czekana, raków, asekuracji na linie itp.) wiec macie 2 w 1, i kurs i wyprawe.